Apie mus

POILSIS GAMTOJE!

Kviečiame Jus plaukti Rytų Lietuvos ežerais ir upėmis, kur Jūsų laukia nuostabi gamta, sraunus vanduo, unikalūs Aukštaitijos Nacionalinio parko gamtos ir istoriniai paminklai bei nepakartojami ir neišdylantys žygio įspūdžiai.

Taip pat siūlome ramiai pailsėti mūsų sodyboje. Plaukimas baidarėmis, stovyklavimas kaime - tai pats geriausias poilsis ir jėgų atgavimo būdas! 

Baidarė - populiariausia vandens turizmo mėgėjų plaukimo priemonė. Tai Šiaurės Amerikos poliarinės srities senūjų gyventojų laivelis, vadintas kajaku. Baidarėje irkluotojas sėdi veidu pirmyn ir irkluoja dvimenčiu irklu. Irkluotojas sėdi arti dugno, todėl baidarės svorio centras yra žemiau negu kitų tipų valčių, tai lemia jos stabilumą. Didelis ilgio ir pločio santykis salygoja jų didelį eiklumą. Jas nesunku plukdyti prieš srovę, lengva nešti apeinant kliūtis. Be to, jos yra pakankamai talpios, manevringos. Baidarėmis galima plaukti ir mažomis upėmis, ir atvirais vandens telkiniais, bet kuriuo metų laiku iki jie pasidengia ledu. Plaukdami baidare Jūs išvysite mažai lankomus gamtos kampelius, aplinką pamatysite kitu kampu.